3 Şubat 2018 Cumartesi

Yeni Umut’tan Yeni Binada Tam Burslu Eğitim Fırsatı


Yeni binası yeni dönemde hizmete girecek olan Yeni Umut Okulları, 16-18 Şubat’taki bursluluk sınavıyla tam burslu eğitim fırsatı tanıyacakYeni Umut Okulları Müdürü ve edebiyat öğretmeni Gülcan Yaşar yeni eğitim öğretim döneminde yeni binalarında hizmet verecek olmanın heyecanını şimdiden yaşadıklarını söyledi. 

Gebze’de özel eğitimde son yılların dikkat çeken eğitim kurumlarından Yeni Umut Okulları’nda bir taraftan Köşklüçeşme Mahallesi Bağdat Caddesi üzerindeki yeni yerleşkenin inşaatı sürerken diğer taraftan 16-17-18 Şubat günlerinde gerçekleşecek bursluluk sınavına kayıtlar sürüyor. Sınava kayıtlar için Gebze Center AVM içinde de stant kuruldu. Stant bugün (03 Şubat Cumartesi), yarın (04 Şubat Pazar) ve önümüzdeki hafta sonu da 10-11 Şubat Cumartesi – Pazar günleri açık olacak.

Öğrencileri de Eşlik Etti


-Soldan sağa- Semih Ünver, Canan Ünal, Anıl Sinar, Melisa Yılmaz, Pınar Aydınlık, Özkan Yılmaz, Gülcan Yaşar, Kaan Acar

Bugün sabah saatlerinden itibaren açılan stantta Yeni Umut Okulları kurucu ortağı ve kimya öğretmeni Canan Ünal, kurum müdürü ve edebiyat öğretmeni Gülcan Yaşar, coğrafya öğretmeni Özkan Yılmaz ve eğitim koordinatörü Kaan Acar yer aldı. Okul idarecisi ve öğretmenlerini önemli günde öğrencileri de yalnız bırakmadı.

Çam Sakızı Çoban Armağanı-Soldan sağa - Anıl Sinar, Melisa Yılmaz, Pınar Aydınlık ve Semih Ünver

11’nci sınıf öğrencileri Melisa Yılmaz, Pınar Aydınlık, Anıl Sinar ve Semih Ünver de stantta görev üstlendi. Öğrenciler gün boyunca standa konuk olacak ilkokul çağındaki çocuklar ile boyama kitaplarından yaprak boyamalarını teşvik edecek. Kendi boyadıkları yapraklardan hediye edecekler.

Kayıt Kabulleri Başladı


                 Canan Ünal                   Gülcan Yaşar

Bursluluk sınavı Yeni Umut  Okulları’nın Gebze Yenikent Mahallesi’ndeki mevcut yerinde gerçekleşecek. İlkokul 2-3 ve 4; ortaokul 5, 6, 7 ve 8; lise 9, 10 ve 11’nci sınıf öğrencilerine yönelik sınavda kayıtlar iki hafta sonu boyunca Gebze Center AVM’de kurulacak stantta, diğer günler için başvurular okuldan kabul edilecek.

Tam Burslu Eğitim Fırsatı


Arkadaşı Melisa Yılmaz ile birlikte stantta görev üstlenen Pınar Aydınlık (soldaki) bir süre önce okulda gerçekleşen öğrenci temsilciliği seçiminde İhsan Can Günaltay ile yarışmış, öğrencilerin ve tüm okul çalışanlarının oy kullandığı seçimde az bir oy farkıyla temsilci seçilme hakkını ıskalamıştı.     


Bursluluk sınavında başarılı olan öğrencilerin ve ailelerinin bundan sonraki eğitim yolculuklarında Yeni Umut Okulları’nı tercih etmesi halinde, okulun bursluluk kotası kapsamında ve sınavda edindikleri derece paralelinde yüzde 25 ile yüzde 100 oranında burslu eğitim olanağı edinecek.

Tam Donanımlı


Öğrenciler önümüzdeki eğitim öğretim dönemine okulun inşaatı süren, Köşklüçeşme Mahallesi Bağdat Caddesi üzerindeki yeni binasında devam edecek. Kaba inşaatı büyük oranda tamamlanan bina içinde pedagoglar rehberliğindeki ana sınıfları, yarı olimpik yüzme havuzu, özenle oluşturulmuş sınıflar, 350 kişi kapasiteli konferans salonu, son teknoloji ile donatılmış bilgisayarlar ve dünya standartlarına uygun spor salonları yer alacak.

Gelecekleri İçin Birlikte Karar Verelim


Yeni Umut Okulları kurucu ortağı ve kimya öğretmeni Canan Ünal bu hafta sonu ilkini kurdukları, önümüzdeki hafta sonu da kuracakları stantlarında bursluluk sınavına dair kayıtların yanı sıra yeni binalarının tanıtımını da yaptıklarını belirtip, “Standımızda öğrencilerimiz ve velilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Tüm Gebzeliler’i bu dört gün boyunca standımıza bekliyoruz. Gelsinler. Hepimizin geleceği olan çocuklarımızın gerek eğitim gerekse yaşamdaki geleceklerinin sağlıklı şekilde belirlenmesi için birlikte karar verelim” dedi.

İletişim

0262 721 25 28

Facebook, İnstagram ve Twitter
 yeniumutokullari

Youtube
Yeni Umut Okulları


 Hiç yorum yok:

Yorum Gönder