18 Şubat 2018 Pazar

soL Dergi’nin Sıfırıncı Sayısı Yayınlandıİlk sayısı 02 Mart’ta dijital ortamda yayınlanacak soL Dergi’nin sıfırıncı sayısında çocuk tecavüzleri, Bitcoin ve Afrin de varTürkiye'de yayıncılık hayatına dün itibariyle oldukça farklı bir dergi "merhaba" dedi. E-dergi formatında yayın yapacak olan soL Dergi, Türkiye'deki okurlar için oldukça farklı bir tarza sahip...

Birinci Sayısı 02 Mart’ta Yayınlanacak

"Politik yayıncılık alanında Türkiye’de ve dünyada benzeri olmayan bir biçimde okurla buluşuyoruz" diyen soL Dergi'nin abonelerine ulaşmayı beklediği 0. sayısı tüm okurlara açık olarak çıkarken, derginin birinci sayısı abonelerinin karşısına 02 Mart'ta çıkacak.

Yüzleşmedikçe Azalmayacak: Çocuk Tecavüzleri

soL Dergi’nin sıfırıncı sayısında “Suriye bölgesel savaşın eşiğinde”, “Afrin operasyonu ve ötesi: Emperyalizm ne yana düşer usta”, “CHP’de neler oluyor”, “Bitcoin ya da blok zinciri değerli yapan ne”, “Bitcoin yeni rezerv para olur mu?”, “Emperyalist zincirlerin blokzincir mesajı net: Teknoloji sahipsiz değil!”, “Bilim ve aydınlanma akademisi nereden çıktı”, “Yüzleşmedikçe azalmayacak: Çocuk tecavüzleri”, “1945: Sosyalizm kapitalizmi nasıl alt etti”, “Sanatçı insanın yanında durmalı ve onu savunmalıdır”, “Centilmen devrimciler: Dekabristler”, “Lenin’in yolunun nesi farklı” başlıklı haber ve yorumlarda Ali Örnek, Kemal Okuyan, Ali Ufuk Arikan, Onur Gün, Gülay Dinçel, Erhan Nalçacı, Elçin Solmaz,  Kemal Okuyan, Ulaş Özer, Doktor M.Ataman Aksöyek, Önder Yılmazer’in imzaları var.

Konak Sineması Yeniden Açılıyor

Ahmet Çınar’ın Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nden Asaf Güven Aksel ile söyleşisi “Konak sineması yeniden açılıyor” başlığı altında, derginin sıfırıncı sayısında.

Ayrıntı ve Abonelik 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder