23 Şubat 2018 Cuma

Mayhoş Türk Mutfağı Seçim Kulisiyle Açıldı


 İstanbul Tuzla OSB’deki Mayhoş Türk Mutfağı resmen açıldı. İTO Başkan adayı Şekip Agdaviç’in de katıldığı açılış seçim kulislerine sahne oldu

Mayhoş Türk Mutfağı’nın kurucu ortakları –soldan sağa- Ozan Sarıgül, Abdullah Özcan ve Ali Karademir.


Gebze’nin komşusu İstanbul’un Tuzla İlçesi’nde yeni bir lezzet noktası hedef kitle olarak sanayi ve sanayi çevreleri ile birlikte bölge olarak Gebze’yi de baz olarak kuruldu. Ozan Sarıgül, Abdullah Özcan ve Ali Karademir ortaklığında bir süre önce İstanbul Tuzla OSB – İTOSB’un sosyal alanları içinde hizmete giren Mayhoş Türk Mutfağı’nın resmi açılışı dün yapıldı. Açılışa İstanbul Ticaret Odası Meclis Başkanı ve nisan ayındaki kongrenin başkan adayı Şekip Agdaviç de katılırken açılış İTO seçimleri öncesi kulislere de sahne oldu.

Kolonsuz Binanın İkinci Bir Örneği YokİTOSB 13. Cadde No:1 adresindeki Mayhoş Türk Mutfağı, 4 bin dönüm arsa üzerinde 1200 dönüm kapalı alana kuruldu. İşyeri Naturel Catering firmasının da çatısında olduğu Yakalı Group’un bir kuruluşu olarak hizmete girdi. Ortaklarından Abdullah Özcan, aşçılık mezunu ve uzun süre Kartal’daki Titanic Otel’de müdürlük yaptı. İlginç bir mimari tasarıma sahip binada hiç kolon kullanılmaz iken İTOSB Kurucu Başkanı Recep Bilal Hancı tarafından tasarlandı, ikinci bir örneği yok. 44 kişilik bir ekiple hizmet verecek olan Mayhoş Türk Mutfağı’nın şef aşçılığını uzun süre TRT 1 kanalında yemek programları hazırlayıp sunan Mustafa Özoğuz yapıyor.

Sanayinin Göbeğindeki Soluk Alma Noktası


İstanbul’un Tuzla İlçesi sınırları içindeki Mayhoş Türk Mutfağı; Kocaeli’nin Gebze ve Çayırova İlçeleri ile de neredeyse tam sınırda. Hedef kitlesi statü olarak sanayiciler ve sanayi kuruluşları, bölge olarak ise Tuzla’nın yanı sıra aynı zamanda Çayırova ve Gebze başta olmak üzere Gebze Bölgesi. Dört dönüme yayılan, yeşille bezenmiş, geniş otoparkı olan nezih bir alanda kurulan Mayhoş Türk Mutfağı, fabrikaların arasında soluk alacak bir mekan olarak da dikkat çekiyor.

Sosyal Etkinlikler, Cemiyetler, Paket Servis


Açılışta konuklar Sena Ustasüleymanoğlu, Didem Baytöre ve Ufuk Destegül üçlüsünün klasik müzik dinletisi ile ağırlandı.


İşletme konser ve gala geceleri gibi kültürel sosyal etkinliklerin yanı sıra düğün, nişan, toplu yemekler gibi cemiyetlere de ev sahipliği yapacak. Aynı anda 750 kişiyi ağırlama kapasitesine sahip, mönüsünde Türk mutfağının her tür lezzetinin yer aldığı Mayhoş Türk Mutfağı paket servis hizmeti de verecek.

Açılışa Gebze İlgisiAçılışa Gebze Bölgesi’nden de katılım oldu. Gebze Belediyesi AKP Meclis Üyesi Kerim Büyükgöz ve kardeşi Bekir Büyükgöz, AKP Gebze İlçe Başkan Yardımcısı Emrullah Bilgin ve eski İlçe Başkanı Hasan Soba, Gebze Ticaret Odası Meclis Üyesi Ahmet Hakan Hocaoğlu, Özel Merkez Hastanesi Kurumsal Tanıtım ve Pazarlama Sorumlusu Ebru Topaloğlu ile aynı bölümden Ozan Sağlam, MedicalPark Gebze Hastanesi Pazarlama Sorumlusu Erol Ateş, Dilovası Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi İş Adamı Adnan Sak ve eşi Güler Sak’ın da aralarında bulunduğu siyaset, sanayi, iş ve sağlık çevrelerinden konuklar açılışta Mayhoş Türk Mutfağı’nın lezzetlerini tatma fırsatı buldu.

İstanbul Sanayicileri Mayhoş’un Açılışında Buluştu


Tekirdağ’ın Kapaklı İlçesi’ne taşınacağı gündeme gelen İkitelli OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Tunalı, İstanbul Dudullu OSB Başkanı Murat Önay, İstanbul Beylikdüzü OSB Başkanı Adnan Keleşoğlu ile Hakan Tunç, Mustafa Aslankaya, Hasan Kılıçaslan, Yusuf Tekdemir, Kemal Kılıç, Zeki Akyol’un da aralarında bulunduğu İstanbul OSB’lerinin yönetimlerinde yer alan sanayiciler açılışa yoğun ilgi gösterdi. Açılışa Tuzla İlçe protokolünden Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu da katıldı.

MÜSİAD’ın İTO Başkan Adayı Agdaviç İlgi Odağı OlduAçılışın en ilgi çeken konuğu ile İstanbul Ticaret Odası’nın nisan ayında gerçekleşecek kongresinde başkanlığa aday olan, İTO Meclis Başkanı Şekip Agdaviç oldu. Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği – MÜSİAD’da İTO’nun başkan adaylığında ismi geçen üç üyesinden biri olan ve bu görüşmeler sonrası adaylığı resmileşen Agdaviç, sanayi ve iş çevrelerinde, “MÜSİAD’ın İTO Başkan adayı” olarak da anılıyor. Agdaviç dünkü açılışta bir araya geldiği sanayici ve iş adamları ile İTO seçimleri üzerine de görüş alışverişinde bulundu.
“Hoşgeldiniz” Konuşması Başkan Hancı’dan


Kurdele kesimi yapılmayan açılışta konuklara selamlama ve, “Hoş geldiniz” konuşması İTOSB Kurucu Başkanı Recep Bilal Hancı tarafından yapıldı. Hancı hiçbir kolon yer almayan binayı şahsının tasarladığını, statik ve mimarisinin şahsına ait olduğunu, ikinci bir örneğinin olmadığını kaydetti. Konukların bir kısmını isimleriyle duyurduktan sonra, “Bu restauranta hepinizi her zaman misafirimiz olarak bekliyoruz. Sizi ağırlamaktan onur, gurur ve mutluluk duyacağız” diyerek kısa konuşmasını tamamladı.

İletişim

İTOSB 13. Cadde No: 1 Tuzla – İSTANBUL(0216) 504 24 18 – 19

@mayhosturkmutfagi


 

 

Dilovası Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi İş Adamı Adnan Sak ile eşi Güler Hanım da konuklar arasında yer aldı. Sak çifti açılışa katılan diğer konuklar ile keyifli sohbetler etti. 


-Soldan sağa- Ozan Sağlam, Ebru Topaloğlu, Ozan Sarıgül

Açılışa Gebze Özel Merkez Hastanesi Kurumsal Tanıtım ve Pazarlama Sorumlusu Ebru Topaloğlu ile aynı bölümden Ozan Sağlam da katıldı. İşletme ortaklarından Ozan Sarıgül tüm konuklar ile yakından ilgilendi. MedicalPark Gebze Hastanesi Pazarlama Sorumlusu Erol Ateş ile birlikte Gebze'deki sanayi kuruluşlarından insan kaynakları yöneticileri açılışın davetlileri arasında yer aldı. 


Birbirinden renkli konukların katıldığı açılışa gösterilen ilgi işletmecilerin yüzünü güldürdü...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder