21 Şubat 2018 Çarşamba

La-İzoş’ta Üçü Bir Arada Eğitim


İzafet Artun resim ve cam boyamada deneyimlerini Bayramoğlu’ndaki La-İzoş Sanat Atölyesi’nde paylaşıyor. Rusça da öğretiyorRessam İzafet Artun, Bayramoğlu Ada içinde açtığı atölyesinde her yaştan çocuk ile birlikte yetişkinlere resim sanatını hem sevdiriyor, hem öğretiyor. Resimin yanı sıra cam boyama, ahşap boyama gibi estetik sanatların öğretildiği atölyede isteğe bağlı olarak Rusça kursu da veriliyor.

Yerini Genişletti


Bayramoğlu Ada içinde Fatih Sultan Mehmet Caddesi üzerinde açtığı atölyede eğitimlere başlayan ancak kısa süre önce yer değişikliğine giderek yerini genişleten İzafet Artun kurslarına gösterilen ilgiden memnun. Bugüne kadar çok sayıda kişisel ve karma resim sergisinde eserlerini sergileyen ve yıllarını resme adayan Artun şunları kaydetti:

Üretimle Sınırlı Kalmamalıydı


Bunca yılın getirdiği deneyimin sadece üretimle sınırlı kalmaması, eğitim ve öğretime yönelmesi gerektiğine dair düşüncem uzun süredir vardı. Çalışmalarımda beni destekleyen eş, dost ve arkadaşlarımın teşvikiyle geçtiğimiz aylarda Bayramoğlu Ada içinde açtığım atölyeyi gösterilen yoğun ilgi üzerine daha geniş bir ortama taşımanın mutluluğunu yaşıyorum” dedi.
La-İzoş Sanat Atölyesi; Bayramoğlu Mahallesi, Pina Sokak, No: 6 Daire: 3 adresindeki yeni yerinde faaliyetlerini sürdürüyor. La-İzoş Sanat Atölyesi’nde resim, cam boyama, ahşap boyamanın yanı sıra Rusça dersleri de veriliyor.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder