26 Şubat 2018 Pazartesi

İstismarda İndirime Karşı 1 Günde 1000 İmzaCHP Darıca Gençlik Kolları’nın cinsel suçlarda hafifletici sebeplerin kaldırılmasını isteyen kampanyasında bir günde 1000’i aşkın imza toplandı 

Aydın Işık başkanlığındaki CHP Darıca Gençlik Kolları’nın çocuklar ve kadınlara yönelik, zaman zaman sokak hayvanlarına da sirayet ettiğine tanık olunan, taciz ve tecavüz dahil cinsel suçların sanıklarına yönelik hafifletici sebep gerekçeli cezai indirimlerin kaldırılması amacıyla başlattığı imza kampanyasında bir günde 1000’i aşkın imza toplandı.

Meydanda ve Semt Pazarında

 
Cinsel suçlarda ceza indirimleri, denetimli serbestlik ve şartlı tahliye kalksın!” başlığı altında düzenlenen kampanya için Çınaraltı Meydanı’nda stant kurulurken semt pazarında da vatandaştan imza toplandı.

Orhan ve Andız da Katıldı


Kampanyaya CHP Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi Gökhan Orhan, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız, Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanı Savaş Gayretli, İlçe yönetiminden Evrim Özcan, eski ilçe başkanlarından Ahmet Özmet ile birlikte partili yöneticiler ve üyeler de destek verdi.

Danışma Meclisinde de Gündeme Getirildi

CHP Darıca İlçe Örgütü’nde dün gerçekleşen genişletilmiş danışma meclisi toplantısında da çalışma konu edildi. CHP Darıca İlçe Başkanı Yakup Törk bir günlük süre zarfında 1000’i aşkın imza toplandığını belirtip gençlik kolları yönetimini tebrik etti. CHP Darıca Gençlik Kolları Başkanı Aydın Işık da toplumun önemli bir yarasına parmak bastıklarına dikkat çekip kampanya için partili yöneticilere ve üyelere desteklerinden ötürü teşekkür edip desteğin sürmesini diledi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder