2 Şubat 2018 Cuma

CineFace Tekrar Haftasında GülümsetecekDarıca CineFace bugün başlayacak yeni gösterim haftasına geçen hafta gösterimde olan üçü komedi tarzındaki beş filmle girdi

Darıca CineFace’de bugünden (02 Şubat Cuma) başlayıp 08 Şubat Perşembe günü akşamına kadar sürecek yeni gösterim haftasında, geçen hafta gösterimde olan altı filmden beşi yer alacak. Alışagelmişin dışında, bu hafta gösterime giren yenilerden herhangi biri CineFace’de yeni gösterim haftasında yer almıyor.

ABD yapımı bilim kurgu filmi Labirent: Son İsyan ikinci

Çin yapımı animasyon çocuk filmi Ayı Kardeşler: Fantastik Dünyalar ikinci

Sınavlara hazırlanan Türk gencini konu edinen yerli film Enes Batur Hayal mi Gerçek mi üçüncü

Yerli komedilerden Deliha 2 dördüncü,

Arif V 216 beşinci gösterim haftasında da sinemaseverler ile buluşacak.

Darıca’nın tek sineması CineFace’de yeni gösterim haftasının filmlerinin kadrosu, kısaca konu özetleri, künyeleri ve gösterim programı şöyle:

LABİRENT SON İSYAN


Thomas ve arkadaşları Labirent'ten kurtulmalarının ardından hapsoldukları tesisten kaçmayı başarmış ve dünyayı pençesinde tutan acımasız organizasyon W.I.C.K.E.D.'e direnen isyancı grup Right Hand ile bir araya gelmeyi başarabilmişlerdir. Ancak Teresa'nın ihaneti sonucu grup kendini bir kez daha W.I.C.K.E.D.'a karşı mücadele ederken bulmuş, bu mücadele sırasında Minho'nun, organizasyon tarafından yakalanmasını engelleyememişlerdir. Minho'yu kurtarmak için yola çıkan Thomas ve arkadaşları organizasyonun peşine düşer. Bu uğurda aldıkları kararlar yalnızca arkadaşlarının değil, dünyanın da kaderini değiştirecektir.
Filmin baş rollerinde Dylan O'Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Ki Hong Lee var.
 (www.beyazperde.com)

Türü/Yapımı: Bilim Kurgu Macera  / ABD

Salon No/Koltuk Sayısı: 4 / 81

Seanslar:  12.00 – 15.00 – 18.00 – 21.30

Süre: 2 saat 22 dakika

Format: 2D

Lisan Tercihi: Dublaj


AYI KARDEŞLER: FANTASTİK DÜNYALAR


Gerçek dünyada yaşayan ünlü bir hazine avcısı, bir grup hırsızı hiç bilmedikleri bir dünyada bulunan Altın Geyik'i çalmakla görevlendirir. Bilmedikleri dünyaya doğru yola çıkan hırsızlar ne pahasına olursa olsun Altın Geyik'i almaya kararlıdır. Robot Coco; Briar, Bramble ve oduncu Vick ile birlikte hırsızların geldiği ormanın ahenginin bozulmasını engellemek için mücadeleye girişir. Grup, hazine avcısı hırsızlardan önce Altın Geyik'i bulmalıdır. (www.beyazperde.com)

 Türü/Yapımı:  Animasyon / Çin

Salon No/Koltuk Sayısı: 3 / 67

Seanslar:  12.00 - 14.00 – 16.00 – 18.00 – 21.00

Süre: 1 saat 29 dakika

Format: 2D

Lisan Tercihi: Dublaj


ENES BATUR HAYAL Mİ GERÇEK Mİ


Enes Batur içine kapanık bir çocuktur. Polis olan babası ve hemşire olan annesi ile neredeyse hiç zaman geçiremez. 6 yaşındayken babası Enes Batur'a bilgisayar alır ve tüm dünyası o olur. O, okulda da her zaman dışlanan bir çocuk olmuştur. Çocukluğundan beri çevresindeki herkes tarafından sevilmenin hayalini kuran Enes'in artık başka bir hayali daha vardır; YouTuber olmak. Fakat bu hayali ailesi tarafından desteklenmez, üniversite sınavına hazırlanması için onu zorlarlar. Enes, zor bir karar vermek zorunda kalır; ya hayallerinin peşinden koşup YouTuber olacaktır ya da üniversite sınavına çalışacaktır.

Kamil Çetin’in yönetmenliğini üstlendiği filmin başrolünde filme de adını kısmen veren Enes Batur ile birlikte Ceyda Düvenci, Bekir Aksoy, Bilal Akıncı, Atakan Özyurt, Fatih Yasin, Uras Benlioğlu ve Yusuf Aktaş var. (www.beyazperde.com)

Türü/Yapımı: Komedi / Türkiye

Salon No/Koltuk Sayısı: 2 / 84

Seanslar:   12.00 – 14.30 – 17.00 – 19.30 – 22.00

Format: 2D

Lisan Tercihi: Türkçe


DELİHA 2


Temiz kalpli ama bir o kadar da deli dolu olan ve sürekli başına dert açan Zeliha aşk hayatını bir kenara bırakıp artık kariyer yapmanın yolunu arar. Hayallerinde aşçı olmak vardır. Gittiği birçok iş görüşmesinden hayal kırıklığı ile dönen Zeliha’nın şansı sonunda döner ve şık bir restoranda iş bulur. Artık Zeliha’da iş dünyasına adımını atmıştır. Büyük umutlarla çalışmaya başlayan Zeliha, hayalini kurduğu şeylere ulaşabilecek midir?

Filmin senaristliğini yapan ve başrolünü üstlenen Gupse Özay, aynı zamanda yönetmen koltuğunda da oturuyor. (www.beyazperde.com)

Türü/Yapımı: Komedi / Türkiye

Salon No/Koltuk Sayısı: 5 / 104

Seanslar:   11.45 – 14.15 – 16.45 – 19.15 – 21.45

Format: 2D

Lisan Tercihi: Türkçe


ARİF V 216
Robot olan 216, insan olmanın hayalini kurmaktadır. Uzaydan dünyaya çok sevdiği arkadaşı Arif’in yanına gelir ve insan gibi yaşamaya başlar. Sıradan insanlar gibi bir yaşam sürmeye çalışsa da farklılığı kimsenin dikkatinden kaçmaz. Yeni yaşantısını alışmaya çalıştığı sırada aşk da kapısını çalmıştır. Robot olduğunu herkesten saklamaya çalışan 216 bunu başaramaz. 216’dan ilham alan bir iş adamı, onu herkese tanıtıp kopyalarını yapmak ister. Sunduğu cazip tekliflerle 216’yı kandırmayı başaran iş adamı, onun sayesinde geleceği değiştirecektir. Arif bu korkunç planı öğrenir ve hem dünyayı hem de 216’yı kurtarmak için bir mücadeleye girişir.

CMYLMZ Fikir Sanat ve Nulook ortak yapımcılığındaki filmin yönetmen koltuğunda Kıvanç Baruönü var. Başrollerini ise Cem Yılmaz ile birlikte Özge Özberk, Ozan Güven ve Özkan Uğur gibi isimler paylaşmış. (www.beyazperde.com)

Türü/Yapımı: Komedi Bilim Kurgu / Türkiye

Salon No/Koltuk Sayısı: 1  / 105

Seanslar:   11.30 – 14.00 – 16.30 – 19.00 – 21.30

Süre: 2 saat 06 dakika

Film Şirketi: MARS

Format: 2D

Lisan Tercihi: Türkçe


CineFace’ye DairDarıca Park AVM’nin 4’ncü katında yer alan Ci
neFace, 5 salonunda toplam 500 kişi kapasiteye sahip. Toplam 2 milyon 500 bin TL tutarında yatırım için her bir salona ortalama 500-600 bin TL harcamada bulunuldu. Salonlar ortalama 100-110 koltuklu. Salonlarda gümüş perde kullanıldı. Sabah 10.00 ile gece 01.00 arası gösterim yapılıyor. Her türlü konfor ile birlikte görüntü ve ses sisteminde son teknoloji kullanıldı. Sinemaların yer aldığı katta biri açık biri kapalı iki kafeterya salonu yer alıyor.

Tecrübeli ve güleryüzlü ekibiyle birlikte hizmet veren CineFace’nin Darıca AVM içinde bulunduğu kat sinema salonlarından ibaret değil. Biri açık diğeri kapalı iki kafeterya yükseklerde yer almasından esasla Darıca’ya hakim.

Birbirinden lezzetli yiyecek; sıcak ve gazlı içecek çeşitleri ile hayli hoş olan mekan gerek film arasında gerekse farklı zaman dilimlerinde hizmete açık.

 İletişim :

 Telefon: 262 – 655 15 00 Kazım Karabekir Mahallesi, İstasyon Caddesi No.127

Darıca Park AVM
Darıca - KOCAELİ


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder